">(066) 104-04-04
Маніфест забудовника
Олександр Князєв
Один із засновників «Сімейної Фортеці»
Всім привіт! Я — Олександр Князєв — один із засновників «Сімейної Фортеці», і це моє звернення до наших мешканців, майбутніх покупців і допитливих відвідувачів наших сторінок у соцмережах та сайту.
Наша команда і я особисто пишаємося тим, що всього за 7 рокiв ми зробили щасливими 600+ сімей в проектах, які побудовані під брендом «Сімейної Фортеці».
Це було не просто. Ні, не будувати. Непросто було зрозуміти та прийняти, що будувати потрібно з думкою не про гроші, а про людей. Робити так, щоб кожен наш мешканець відчув це на собі: товсті, надійні та міцні стіни, ідеально рівна стяжка і тинькування, добротні вікна, двері, які не потрібно викидати та замінювати, й багато іншого, що робить життя кожної людини простішим, зручнішим і, врешті-решт, трохи щасливішим.
Саме такий філософський підхід «заради людей» відрізняє нас від 99,9% інших забудовників не тільки на Волині, а й, можливо, по всій Україні.
«Коли ми робимо щасливими вас, щасливі від цього й ми!» — на цьому ми будуємо свою справу. І цей принцип незмінний!»
P.S. Я абсолютно відкрита людина. Тож, ви легко можете дізнатися більше про мене, і мої життєві принципи на сторінці в Фейсбуці https://www.facebook.com/o.kniazev
Запам'ятай - газу немає і він не потрібен! Перший комплекс в Україні на теплових насосах!

Заселення в березні!

Запам'ятай - газу немає і він не потрібен! Перший комплекс в Україні на теплових насосах!

Заселення в березні!

Акція «Легкий старт» Перший внесок – тільки 10%
Розтермінування на 36 місяців
Акція «Легкий старт» Перший внесок – тільки 10%
Ми отримали міжнародні нагороди за найкрутішу архітектуру в Луцьку від британських експертів